AFDELINGEN

Sprankel

Hasselt (St.-Lambrechts-Herk)

Tel : 011 31 10 55

Contactpersoon: Lindsay Vanrijt
lindsay.vanrijt@dewiekslag.be

Meisjesgroep

Hasselt (Stevoort)

Tel : 011 31 19 16

Contactpersoon: Kirsten Devos
kirsten.devos@dewiekslag.be

Jongensgroep

Alken

Tel: 011 48 17 83

Contactpersoon:
Jelte Appelen
jelte.appelen@dewiekslag.be

17-Plus

Alken

Tel: 011 59 23 57

Contactpersoon: 
Natasja Billen
natasja.billen@dewiekslag.be

Route 4

Hasselt (St.-Lambrechts-Herk)

Tel : 089 50 13 11 

Contactpersoon: Lieva Bruyninckx
lieva.bruyninckx@dewiekslag.be

De Ark

Hasselt (Runkst)

Tel : 011 27 17 76

Contactpersoon: Kaatje Manshoven
kaatje.manshoven@dewiekslag.be

Kristal

Alken

Tel : 011 68 96 48

Contactpersoon: Tiny Timmermans

tiny.timmermans@dewiekslag.be

Zevensprong

Bilzen

Tel : 011 42 20 34

Contactpersoon: Tim Poels
tim.poels@dewiekslag.be

De Brug

 Bilzen

Tel : 089 50 13 11 

Contactpersoon: Lieva Bruyninckx
lieva.bruyninckx@dewiekslag.be

Bloesem

Alken

Tel : 011 31 68 29 

Contactpersoon: Linsey Vrancken

linsey.vrancken@dewiekslag.be

Houvast

Alken

Tel : 011 31 55 67

Contactpersoon: Christine Lemmens
christine.lemmens@dewiekslag.be