CONTACT

HOOFDZETEL

de Wiekslag vzw

Wetzerstraat 14 bus 1 3570 Alken - 011 31 27 43 

info@dewiekslag.be

We zijn elke werkdag bereikbaar van 9.00 uur tot 16.30 uur.

AFDELINGEN

Sprankel

Hasselt (St.-Lambrechts-Herk)

Tel : 011 31 10 55

Contactpersoon: Lindsay Vanrijt
lindsay.vanrijt@dewiekslag.be 

Meisjesgroep

Hasselt (Stevoort)

Tel : 011 31 19 16

Contactpersoon: Kirsten Devos
kirsten.devos@dewiekslag.be

Jongensgroep

Alken

Tel: 011 48 17 83

Contactpersoon:
Geert Mommaerts
geert.mommaerts@dewiekslag.be

17+

Alken
Tel : 011 59 23 57

Contactpersoon: Natasja Billen
natasja.billen@dewiekslag.be

Route 4

Hasselt (St.-Lambrechts-Herk)

Tel : 089 50 13 11 

Contactpersoon: Lieva Bruyninckx
lieva.bruyninckx@dewiekslag.be

De Ark

Hasselt (Runkst)

Tel : 011 27 17 76

Contactpersoon: Kaatje Manshoven
kaatje.manshoven@dewiekslag.be

Kristal

Alken

Tel : 011 68 96 48

Contactpersoon: Ilse Fripont

ilse.fripont@dewiekslag.be

Zevensprong

Bilzen

Tel : 011 42 20 34

Contactpersoon: Tim Poels
tim.poels@dewiekslag.be 

De Brug

 Bilzen

Tel : 089 50 13 11 

Contactpersoon: Lieva Bruyninckx
lieva.bruyninckx@dewiekslag.be